• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Celoštátne kolo

        • Alexandra Fábiková

        • úspešný riešiteľ
        • Ypsilon slovina je hra · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Pripravovali: vyučujúci slovenského jazyka
        • Lejla Kristína Kočíšková

        • úspešný riešiteľ
        • Ypsilon slovina je hra · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Pripravovali: vyučujúci slovenského jazyka
        • Laura Jankovíchová

        • úspešný riešiteľ
        • Ypsilon slovina je hra · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Pripravovali: vyučujúci slovenského jazyka
    • Krajské kolo

        • Michal Fischer

        • 9. miesto
        • Geografická olympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Slávka Hrebíčková
        • Alexandra Fábiková

        • úspešný riešiteľ
        • Chemická olympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
        • Lejla Kristína Kočíšková

        • úspešný riešiteľ
        • Chemická olympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
        • Emma Danišová

        • 2. miesto
        • Biologická olympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: RNDr. Peter Brunovský, PhD.
        • Dávid Tureček

        • 8. miesto
        • Biologická olympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: RNDr. Peter Brunovský, PhD.
        • Lucia Hluchá

        • 1. miesto
        • Olympiáda v ruskom jazyku · Krajské kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: Mgr. Ondrej Odokienko
        • Alexandra Fábiková

        • 4. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: Mgr. Matúš Ščepka
        • Lejla Kristína Kočíšková

        • 6. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: Mgr. Matúš Ščepka
        • Kristína Kalamenová

        • 3. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Petra Machatová
        • družstvo: Tomáš Španko, Filip Bibza, Ondrej Sekáč

        • 4. miesto
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: Mgr. Peter Pastucha
    • Okresné kolo

        • Nikola Hrúzová

        • ocenená práca
        • Kto nás chráni · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Viera Ňukovičová
        • Samuel Bôrik

        • ocenená práca
        • Kto nás chráni · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • David Mikúšek

        • ocenená práca
        • Kreslenie a maľovanie o požiarnej ochrane · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PhDr. Daniela Klimajová
        • Justína Bulganová

        • ocenená práca
        • Kreslenie a maľovanie o požiarnej ochrane · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Miriama Žáková
        • Michael Žiga

        • ocenená práca
        • Kreslenie a maľovanie o požiarnej ochrane · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Frederika Gálová

        • ocenená práca
        • Kreslenie a maľovanie o požiarnej ochrane · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Andrea Závodná

        • ocenená práca
        • Kreslenie a maľovanie o požiarnej ochrane · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Viera Ňukovičová