• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2020/2021

    • Krajské kolo

        • Karin Vartiaková

        • 6. miesto
        • Majstrovstvá kraja v šachu · Krajské kolo · 2020/2021
        • Pripravoval: Mgr. Rastislav Vartiak
    • Okresné kolo

        • Michal Fischer

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
        • Adela Cupáková

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
        • Denis Hečko

        • ocenená práca
        • Superhrdinovia v zdravotníctve · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: PaedDr. Ľubica jánošová
        • Klára Havlová

        • hlavná cena
        • Senické zlaté jabĺčko · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Eliška Mikulíčková

        • ocenená práca
        • Senické zlaté jabĺčko · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Terézia Púpalová

        • ocenená práca
        • Senické zlaté jabĺčko · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Natália Čomajová

        • ocenená práca
        • Vesmír očami detí · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Miriama Žáková
        • Teodor Samek

        • ocenená práca
        • Vesmír očami detí · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Viera Ňukovičová
        • Klára Havlová

        • ocenená práca
        • Vesmír očami detí · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Samuel Bôrik

        • ocenená práca
        • Vesmír očami detí · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Zara Zobáková

        • ocenená práca
        • Netradičný vianočný vinš · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Viera Ňukovičová
        • Oliver Kralovič

        • 2. miesto
        • Odpadáčik · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Viera Ňukovičová
        • Katarína Kubíková

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravoval: Mgr. Vladimír Šváček
        • Markéta Bernátová

        • 5. miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravoval: Mgr. Vladimír Šváček
        • Juraj Bartúnek

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravoval: Mgr. Peter Trajlínek
        • Katarína Kubíková

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravoval: Mgr. Peter Trajlínek
        • Viktória Vartiaková

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravoval: Mgr. Peter Trajlínek
        • Denis Hečko

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Miriam Hanzlíčková
        • Kristína Žáková

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Miriam Hanzlíčková