• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Okresné kolo

        • Emma Danišová

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: RNDr. Peter Brunovský
        • Dávid Tureček

        • 2. miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: RNDr. Peter Brunovský
        • Lejla Kristína Kočíšková

        • 5. miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: RNDr. Peter Brunovský
        • Kristína Kalamenová

        • 1. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Petra Machatová
        • Jakub Hercegh

        • 2. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Petra Machatová
        • Matej Michalčík

        • ocenená práca
        • Čarovný odkaz Vianoc · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Tadeáš Filo

        • cena poroty
        • Čaro zimy · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Viera Ňukovičová
        • Radoslav Sloboda

        • ocenená práca
        • Čaro zimy · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Miroslava Pavesková

        • ocenená práca
        • Zver v našich lesoch · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Zuzana Zobáková
        • Oliver Ambra

        • ocenená práca
        • Zver v našich lesoch · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Viera Ňukovičová
        • Samuel Bôrik

        • ocenená práca
        • Zver v našich lesoch · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Eliška Mikulíčková

        • ocenená práca
        • Zver v našich lesoch · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Kristína Žáková

        • 2. miesto
        • Technická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovali: Mgr. Peter Trajlínek, RNDr. Peter Brunovský, PhD.
        • Michal Fischer

        • 2. miesto
        • Technická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovali: Mgr. Peter Trajlínek, RNDr. Peter Brunovský, PhD.
        • Timea Portášová

        • 2. miesto
        • Technická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovali: Mgr. Peter Trajlínek, RNDr. Peter Brunovský, PhD.
        • družstvo: Dominika Páleníková, Kristína Zríniová, Natália Králiková

        • 2. miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2021/2022
        • družstvo: Tomáš Španko, Filip Bibza, Ondrej Sekáč

        • 1. miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2021/2022
    • 2020/2021

    • Celoštátne kolo

        • Michal Fischer

        • úspešný riešiteľ
        • Geografická olympiáda · Celoštátne kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: Mgr. Slávka Hrebíčková
    • Krajské kolo

        • Michal Fischer

        • 3. miesto
        • Geografická olympiáda · Krajské kolo · 2020/2021
        • Kristína Kalamenová

        • 2. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2020/2021
        • Pripravovala: PaedDr. Petra Machatová