• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Okresné kolo

        • Miroslava Pavesková

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Miriama Žáková
        • Miriam Dobiašová

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Miriama Žáková
        • Alexandra Vráblová

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Magdaléna Záškvarová
        • Lauren Klenová

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Lea Vernerová

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Magda Minová
        • Zara Zobáková

        • 2. miesto
        • Hurbanov pamätník · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Hana Černeková
        • Oliver Včelka

        • 2. miesto
        • Hurbanov pamätník · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
        • Karolína Mihelová

        • 3. miesto
        • Hurbanov pamätník · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Zuzana Zobáková
        • Kristína Žáková

        • 3. miesto
        • Hurbanov pamätník · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Ľubica Jánošová
        • Laura Zburínová

        • 3. miesto
        • Hurbanov pamätník · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Zuzana Zobáková
        • Michal Fischer

        • 1. miesto
        • Chemická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
        • Alexandra Fábiková

        • 2. - 3. miesto
        • Chemická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
        • Lejla Kristína Kočíšková

        • 2. - 3. miesto
        • Chemická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
        • Karin Vartiaková

        • 1. miesto
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: Mgr. Rastislav Vartiak
        • Michal Fischer

        • 1. miesto
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Slávka Hrebíčková
        • Alexandra Fábiková

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: Mgr. Matúš Ščepka
        • Lejla Kristína Kočíšková

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: Mgr. Matúš Ščepka
        • Alexandra Fábiková

        • 3. miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
        • Timea Portášová

        • 1. miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
        • Adela Cupáková

        • 2. miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.