• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Okresné kolo

        • Sonia Flannery

        • 2. miesto - vlastná tvorba
        • Shakespeare v nás · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: Mgr. Ondrej Odokienko
        • Kristína Žáková

        • 2. miesto - ústny prejav
        • Shakespeare v nás · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Stanislav Jánoš
        • Družstvo: Adela Cupáková, Timea Portášová, Lívia Škodáčková

        • 1. miesto - divadlo
        • Shakespeare v nás · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Petra Machatová
        • Lea Odrášková

        • 4. miesto
        • Záhorácka olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • beh 800 m
        • Tomáš Španko

        • 3. miesto
        • Záhorácka olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • skok do diaľky
        • Dominika Králiková

        • 2. miesto
        • Záhorácka olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • vrh guľou
        • Patrik Linek

        • 1. miesto
        • Záhorácka olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • vrh guľou
        • Juraj Bartúnek

        • 1. miesto
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: Mgr. Peter Trajlínek
        • Jelena Lastovičková

        • úspešný riešiteľ
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Miriama Žáková
        • Miriam Dobiašová

        • úspešný riešiteľ
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Miriama Žáková
        • Ema Vernerová

        • úspešný riešiteľ
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Miriama Žáková
        • Miroslava Pavesková

        • úspešný riešiteľ
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Miriama Žáková
        • Silvia Sýkorová

        • 3. miesto
        • Slávik Slovenska · Okresné kolo · 2021/2022
        • Martin Rafaja

        • 3. miesto
        • Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PhDr. Daniela Klimajová
        • družstvo mladších žiakov

        • 2. miesto
        • McDonald´s Cup · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: Mgr. Magdaléna Záškvarová
        • Gabriela Valentová

        • 2. miesto
        • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Ľubica Jánošová
        • Milan Ragula

        • 2. miesto
        • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Ľubica Jánošová
        • Noemi Púpalová

        • 2. miesto
        • Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Ľubica Jánošová
        • Nina Pipíšková

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravovala: PaedDr. Jana Rusňáková
        • Viktória Vartiaková

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Pripravoval: Mgr. Peter Trajlínek