V sobotu 12. 9. 2020 sa žiaci našej školy, ktorí navštevujú krúžok Zdravá chrbtica, zúčastnili na 1. kole slovenskej ligy v mládežníckom štvorboji v Trenčíne. Súťažilo sa v trojskoku súnož vpred, hode medicinbalom vzad, trhu a nadhode. Na súťaži sa zúčastnilo 15 družstiev z celého Slovenska. Naše družstvo A skončilo na druhom mieste, družstvo B na piatom a družstvo C na trinástom mieste. Školu a krúžok BARBELL reprezentovali: Viktória Pašková, Lukáš Székely, Kristína Žáková, Dominik Tkáč, Jakub Malárik, Martin Rafaja, Simon Stašek, Peter Gažo a Sofia Siváková. Krúžok BARBELL - Zdravá chrbtica opäť rozbehne svoju činnosť od začiatku októbra. Ponúka rozvíjať pohybové aktivity pre deti s posilňovaním svalstva celého tela pod vedením športového odborníka. Viac informácií na tel. čisle 0948 781 976 alebo v tréningových priestoroch oproti jedálni školy. Andrej Paška