Dňa 29. mája 2019 sa v športovom areáli našej školy konalo okresné kolo v atletike, kráľovnej všetkých športov. Súperili medzi sebou najlepší jednotlivci v rôznych atletických disciplínach. Našu školu reprezentovali títo žiaci: Rebecca Döme, Hana Krčová, Zuzana Kuklová, Natália Sekáčová, Ema Bošáková, Diana Čechová, Karolína Zríniová, Lucia Poláková, Anna Prokešová, Pavol Škodáček, Matúš Vach, Timotej Ščepka, Damián Cmiel, Peter Daňa, Ondrej Sekáč, Martin Srnánek, Sebastián Sivák a Samuel Vajda.
Najlepšie sa darilo týmto žiakom:
Pavol Škodáček – skok do diaľky – 1. miesto
Matúš Vach – vrh guľou – 1. miesto
Hana Krčová – vrh guľou – 1. miesto
Matúš Vach – skok do diaľky – 3. miesto
Anna Prokešová – hod kriketovou loptičkou – 3. miesto
Pavol Škodáček – beh 300 m – 3. miesto
Emma Bošáková – beh 300 m – 4. miesto
Damián Cmiel – beh 60 m – 5. miesto
Zuzana Kuklová – beh 800 m – 5. miesto
Všetci podali výkony, s ktorými môžu byť spokojní, vyskúšali si atmosféru atletickej súťaže a získali skúsenosti do ďalších pretekov. Všetkým žiakom ďakujeme za reprezentáciu a želáme veľa síl do ďalšieho športového zápolenia.
Mgr. Vladimír Šváček