2021/2022
Okresné kolo
Michal Fischer
- 1. miesto
- Chemická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
Alexandra Fábiková
- 2. - 3. miesto
- Chemická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
Lejla Kristína Kočíšková
- 2. - 3. miesto
- Chemická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
Karin Vartiaková
- 1. miesto
- Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravoval: Mgr. Rastislav Vartiak
Michal Fischer
- 1. miesto
- Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: Mgr. Slávka Hrebíčková
Alexandra Fábiková
- 2. miesto
- Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravoval: Mgr. Matúš Ščepka
Lejla Kristína Kočíšková
- 1. miesto
- Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravoval: Mgr. Matúš Ščepka
Alexandra Fábiková
- 3. miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
Timea Portášová
- 1. miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
Adela Cupáková
- 2. miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: PaedDr. Martina Mikulíčková, PhD.
Emma Danišová
- 1. miesto
- Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravoval: RNDr. Peter Brunovský
Dávid Tureček
- 2. miesto
- Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravoval: RNDr. Peter Brunovský
Lejla Kristína Kočíšková
- 5. miesto
- Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravoval: RNDr. Peter Brunovský
Kristína Kalamenová
- 1. miesto
- Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: PaedDr. Petra Machatová
Jakub Hercegh
- 2. miesto
- Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: PaedDr. Petra Machatová
Matej Michalčík
- ocenená práca
- Čarovný odkaz Vianoc · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
Tadeáš Filo
- cena poroty
- Čaro zimy · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: Mgr. Viera Ňukovičová
Radoslav Sloboda
- ocenená práca
- Čaro zimy · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: Mgr. Lenka Španková
Miroslava Pavesková
- ocenená práca
- Zver v našich lesoch · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: Mgr. Zuzana Zobáková
Oliver Ambra
- ocenená práca
- Zver v našich lesoch · Okresné kolo · 2021/2022
- Pripravovala: Mgr. Viera Ňukovičová